Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: view
ta: நோக்குக

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க
