Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: view
ta: பார்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
