Style Library Entity (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: view
tr: görüntüle

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Full content
tr: Tüm içerik
