Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں
