Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
