Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Template
cs: Šablona

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: %name must be higher or equal to %min.
cs: %name musí být větší nebo rovno %min.

en: %name must be below or equal to %max.
cs: %name musí být menší nebo rovno %max.
