Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Maximum
da: Maksimum

en: Template
da: Skabelon

en: Step
da: Trin

en: %name must be a number.
da: %name skal være et tal.

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser

en: %name must be higher or equal to %min.
da: %name skal være større end eller lig med %min.

en: %name must be below or equal to %max.
da: %name skal være mindre
