Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Preview
de: Vorschau

en: Template
de: Vorlage

en: Style Settings
de: Stileinstellungen

en: Step
de: Schritt

en: %name must be a number.
de: %name muss eine Zahl sein.

en: Recent log messages
de: Aktuelle Protokollnachrichten

en: %name must be higher or equal to %min.
de: %name muss größer oder gleich %min sein.

en: %name must be below or equal to %max.
de: %name muss kleiner oder gleich %max sein.
