Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: %name must be a number.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας αριθμός.

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
