Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Maximum
et: Maksimum

en: Template
et: Mall

en: Minimum
et: Miinimum

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
