Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hr: Pregled

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Template
hr: Predložak

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
