Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
