Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Maximum
it: Massimo

en: Style Settings
it: Impostazioni stile

en: Minimum
it: Minimo

en: Step
it: Passo

en: %name must be a number.
it: %name deve essere un numero.

en: Recent log messages
it: Messaggi di log recenti
