Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
