Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: px
pl: pikseli

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Template
pl: Szablon

en: Step
pl: Krok

en: %name must be a number.
pl: %name musi być liczbą.

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika
