Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Maximum
ro: Maxim

en: Template
ro: Șablon

en: Minimum
ro: Minim

en: Step
ro: Pas

en: %name must be a number.
ro: %name trebuie să fie un număr.

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
