Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: %name must be a number.
ta: %name ஒரு எண்ணாக இருக்க வேண்டும்.
