Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Maximum
tr: En fazla

en: Template
tr: Şablon

en: Minimum
tr: En az

en: %name must be a number.
tr: %name bir sayı olmalı.

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri

en: %name must be higher or equal to %min.
tr: %name en azi %min ya da üstü olmalı.

en: %name must be below or equal to %max.
tr: %name %max değerine eşit ya da küçük olmalı.
