Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Maximum
ca: Màxim

en: Template
ca: Plantilla

en: Minimum
ca: Mínim

en: Step
ca: Increment

en: %name must be a number.
ca: %name ha de ser un número.

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: %name must be higher or equal to %min.
ca: %name ha de ser superior o igual a %min.

en: %name must be below or equal to %max.
ca: %name ha de ser menor o igual a %max.
