Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Template
fa: قالب

en: Minimum
fa: حداقل

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: %name must be higher or equal to %min.
fa: %name باید بیشتر یا مساوی %min باشد.

en: %name must be below or equal to %max.
fa: %name باید کمتر یا مساوی %max باشد.
