Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Template
fr: Gabarit

en: Style Settings
fr: Paramètres de style

en: Step
fr: Étape

en: %name must be a number.
fr: %name doit être un nombre.

en: Recent log messages
fr: Entrées récentes du journal

en: %name must be higher or equal to %min.
fr: %name doit être supérieur ou égal à %min.

en: %name must be below or equal to %max.
fr: %name doit être inférieur ou égal à %max.
