Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Maximum
gl: Máximo

en: Template
gl: Modelo

en: Style Settings
gl: Configuración do Estilo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Step
gl: Paso

en: %name must be a number.
gl: %name debe ser un número.

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
