Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Preview
id: Pratinjau

en: Maximum
id: Maksimum

en: %name must be a number.
id: %name harus bernilai angka.

en: Recent log messages
id: Pesan-pesan log terakhir

en: %name must be higher or equal to %min.
id: %name harus lebih tinggi atau sama dengan %min.

en: %name must be below or equal to %max.
id: %name harus lebih rendah atau sama dengan %max.
