Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Step
sk: Krok

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: %name must be higher or equal to %min.
sk: %name musí byť väčšie alebo rovné ako %min.

en: %name must be below or equal to %max.
sk: %name musí byť menšie alebo rovné ako %min.
