Style (CSS) Settings (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Maximum
sv: Största

en: Template
sv: Mall

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Step
sv: Steg

en: %name must be a number.
sv: %name måste vara ett tal.

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden

en: %name must be higher or equal to %min.
sv: %name måste vara högre eller lika med %min.

en: %name must be below or equal to %max.
sv: %name måste vara lägre eller lika med %max.
