Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Template
ar: القالب

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: %name must be a number.
ar: %name يجب أن يكون عدد.

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
