Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Maximum
es: Máximo

en: Template
es: Plantilla

en: Minimum
es: Mínimo

en: Step
es: Paso

en: %name must be a number.
es: %name debe ser un número.

en: Recent log messages
es: Mensajes recientes del registro

en: %name must be higher or equal to %min.
es: %name  debe ser mayor o igual a %min.

en: %name must be below or equal to %max.
es: %name debe ser menor o igual a %max.
