Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: %name must be a number.
eu: %name zenbaki behar da.

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
