Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Maximum
fi: Suurin

en: Minimum
fi: Pienin

en: Step
fi: Askel

en: %name must be a number.
fi: %namen on oltava numero.

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät

en: %name must be higher or equal to %min.
fi: %name on oltava suurempi tai yhtäsuuri kuin %min.

en: %name must be below or equal to %max.
fi: %name on oltava yhtäsuuri tai pienempi kuin %max.
