Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Maximum
he: מקסימום

en: Minimum
he: מינימום

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
