Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: px
hi: पिक्सेल

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Template
hi: फर्मा

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: Recent log messages
hi: हाल के लॉग संदेश
