Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Minimum
lv: Minimums

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
