Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Step
nl: Stap

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: %name must be higher or equal to %min.
nl: %name moet groter of gelijk zijn aan %min.

en: %name must be below or equal to %max.
nl: %name moet kleiner of gelijk zijn aan %max.
