Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Maximum
pt: Máximo

en: Minimum
pt: Mínimo

en: %name must be a number.
pt: %name deve ser um número.

en: Recent log messages
pt: Mensagens de registo recentes
