Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Maximum
ru: Максимум

en: Template
ru: Шаблон

en: Style Settings
ru: Настройки стиля

en: Minimum
ru: Минимум

en: Step
ru: Шаг

en: %name must be a number.
ru: %name должен быть числом.

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала

en: %name must be higher or equal to %min.
ru: %name должно быть больше или равно %min.

en: %name must be below or equal to %max.
ru: %name должно быть меньше или равно %max.
