Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: px
uk: пікс

en: Maximum
uk: Максимум

en: Template
uk: Шаблон

en: Style Settings
uk: Параметри стилю

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Step
uk: Крок

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: %name must be higher or equal to %min.
uk: %name має бути вищим або рівним %min.

en: %name must be below or equal to %max.
uk: %name має бути меншим або рівним %max.
