Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Template
vi: Mẫu

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: Step
vi: Bước

en: %name must be a number.
vi: %name phải là số.

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
