Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Maximum
be: Максімум

en: Template
be: Шаблон

en: Minimum
be: Мінімум

en: %name must be a number.
be: %name павінны быць лічбай.

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
