Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Template
hu: Sablon

en: Step
hu: Lépés

en: %name must be a number.
hu: %name értékének számnak kell lennie.

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: %name must be higher or equal to %min.
hu: %name nem lehet kisebb, mint %min

en: %name must be below or equal to %max.
hu: %name nem lehet nagyobb, mint %min
