Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Maximum
ja: 最大

en: Template
ja: テンプレート

en: Minimum
ja: 最小

en: Step
ja: ステップ

en: %name must be a number.
ja: %name は数字でなければなりません。

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ

en: %name must be higher or equal to %min.
ja: %name は%min以上でなくてはなりません。

en: %name must be below or equal to %max.
ja: %name は%max以下でなければなりません。
