Style (CSS) Settings (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Template
lt: Šablonas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Step
lt: Žingsnis

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
