Style usage (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Display
ar: العرض

en: Module
ar: الوحدة

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Preview image
ar: معاينة الصورة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: View name
ar: اسم الرؤية

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
