Style usage (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Display
ast: Pantalla
