Style usage (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Field
az: Sahə

en: Display
az: Monitor

en: Module
az: Modul

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi

en: Bundle
az: Paket

en: View name
az: Görünüş adı
