Style usage (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Display
be: Паказ

en: Module
be: Модуль

en: Preview image
be: Перапрагледзець выяву

en: Bundle
be: Набор

en: View mode
be: Лад выгляду
