Style usage (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Display
bg: Дисплей
