Style usage (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Field
cy: Maes

en: Display
cy: Dangos

en: View name
cy: Gweld enw
