Style usage (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Module
el: Μονάδα

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Bundle
el: Ομάδα

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
