Style usage (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Bundle
eo: Fasko

en: View name
eo: Nomo de vido

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
