Style usage (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Display
et: Kuva

en: Module
et: Moodul

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Preview image
et: Pildi eelvaade

en: Bundle
et: kogum

en: View name
et: Vaate nimi

en: View mode
et: Kuvarežiim
